Aleksandra i Marcin Siedlaczek - Masaż

Terapia dorosłych

Komu pomagamy?

Zajmujemy się rehabilitacją w schorzeniach i dolegliwościach:

Aleksandra i Marcin Siedlaczek - Podczas terapii

Wykorzystywane metody

Kinezyterapia

Fizykoterapia

Metody specjalne

Masaż

Zapewniamy

Nowoczesne metody

Nieustannie poszerzamy warsztat swoich metod oraz udoskonalamy je, dążąc do uzyskania perfekcyjnych rezultatów w każdym przypadku. Stosowane przez nas rozwiązania terapeutyczne opierają się na badaniach naukowych z całego świata, które potwierdzają ich skuteczność – wykorzystują model naukowy medycyny opartej na dowodach (evidence-based medicine).

Bezpieczeństwo

Pacjent i jego droga na szczyt sprawności to nasz priorytet. Wachlarz opcji terapeutycznych, które mogą być zastosowane w danym przypadku jest rozległy. W każdym przypadku gwarantujemy precyzyjnie dobraną terapię, zgodną z indywidualnymi potrzebami pacjenta. Aby zapewnić skuteczność, zawsze dobieramy metody tak, aby uzyskać trwały rezultat w postaci zniwelowania przyczyny. Dzięki temu unikamy niebezpiecznych powikłań, których konsekwencje mogą być bardzo poważne i kosztowne.

Czas

Dbamy o to aby czas dotarcia na szczyt sprawności był możliwie jak najkrótszy. Zawsze dobieramy zabiegi w ten sposób aby ich efektywność była najwyższa, co znacznie skraca czas terapii. Na bieżąco monitorowane są efekty terapii tak, aby pacjent mógł zobaczyć na jakim etapie znajduje się i ile dalszych etapów potrzebnych jest do osiągnięcia celu.

Edukacja

Bardzo istotne jest, aby chory zrozumiał istotę swojego problemu – co wpływa na poprawę jego stanu, a co go pogarsza. W trakcie terapii pacjent otrzymuje rzetelną wiedzę na temat swojego problemu oraz praktyczne porady, które pozwolą na co dzień uniknąć czynności pogarszających stan zdrowia. W procesie edukacji pacjenta wykorzystujemy modele, prezentacje oraz krótkie filmy pokazujące w przystępnej formie najważniejsze ćwiczenia i zalecenia.

Komfort

Wszystkie zabiegi przygotowywane są z myślą o komforcie pacjenta. Jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiednim wrażeniom dźwiękowym i wizualnym droga na szczyt sprawności będzie przyjemniejsza. Każdego pacjenta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Miła i sympatyczna atmosfera, pełna koncentracja na problemach pacjenta oraz wzajemne zrozumienie sprzyjają powrotom do pełni zdrowia.

Opiekę po zakończeniu terapii

Po osiągnięciu szczytu sprawności warto pozostać na nim i jak najdłużej cieszyć się widokiem z samej góry. Po zakończeniu sesji terapeutycznej każdy pacjent otrzyma plan ćwiczeń i zaleceń, które będzie wykonywał samodzielnie w domu. Dzięki temu mamy pewność, że efekty terapii utrzymają się jak najdłużej, ryzyko nawrotów zmniejszy się, a pacjent będzie bardziej zadowolony

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące terapii.

Napisz do nas na adres rejestracja@amsiedlaczek.pl lub zadzwoń: +48 604 631 227 / +48 791 051 118.